fbpx

Spetsialistilt spetsialistile: puittarindite renoveerimine kaasaegsete isolatsioonimaterjalidega

31.05 Spetsialistilt spetsialistile banner

31.05.2023 | 12:00 15:30
Eesti Vabaõhumuuseum, Setu talu, Tallinn, Eesti

31. mail 2023 toimus järjekordne seminar sarjas „Spetsialistilt spetsialistile“: puittarindite renoveerimine kaasaegsete isolatsioonimaterjalidega.

Tänapäeval on saadaval kõiksuguseid uudseid isolatsioonimaterjale, mida soovitatakse mistahes tarindites kasutada, kuid ehitusfüüsikaliselt on tegelikkus natuke nüansirikkam, kui pealtnäha paistab, seda eriti just puitmajade puhul. Materjalid käituvad eri tingimustes erinevalt ning seetõttu on vajalik eriti vahtisolatsioonimaterjale (PIR, PUR, EPS) valides pidada silmas võimalikke riske ning piiranguid, mida neid puittarinditega kombineerides võib tekkida.

Ettekanded:

Seminari ettekannete slaidi leiab siit.

Seminaridesari “Spetsialistilt spetsialistile” on inimestele, kes vanade majadega igapäevatööna kokku puutuvad ja lahenduste otsimisega tegelevad.

Seminaridel käsitletakse erinevaid tehnilisi aspekte. Üritused on suunatud eelkõige valdkonnas tegutsevatele ja eelneva erialase koolitusega inimestele, kuid oodatud on kõik huvilised. Teadmisi jagavad oma ala tunnustatud ja ettekandjatena kogenud inimesed.

#lifeproject #BuildEST #renoveerimismaraton