fbpx

Näidisnõustamine Lihulas

21. juuli näidisnõustamine

21.07.2023 | 18:00 21:00
Lihula

Näidisnõustamine on ringkäik ja vaatlus kogenud pottsepa juhendamisel. Hindame vana hoone küttekollete olukorda, õpime kuidas märgata probleeme ja mõtleme koos, kuidas neid lahendada.
Objektiks on seekord eelkõige oma piirkonnale iseloomulik eelmisest sajandivahetusest pärinev alevi puitmaja, mis on ehitismälestis. Hoone on jagatud mitmeks väikeseks korteriks, kus pea igas ruumis oma sealjuures erinevast ajalooetapist pärinev küttekolle pliidist glasuuritud pottahjuni.
Arutame koos läbi, kuidas märgata esimesi vihjeid, et küttekolle pole enam töökorras. Mis väärib vanade ahjude ja pliitide juures kindlasti säilitamist? Kus tasub sammu 21. sajandisse astuda? Missugune on vajalike ja kiireloomuliste tööde tegemise järjekord? Oma soovidest, plaanidest ja mõtetest räägib ka maja omanik. Iga osaleja saab samuti sõna sekka öelda.
Osalemine on tasuta, aga vajalik on eelnev registreerumine. Täpsem kohaletulekujuhis saadetakse registreerunutele e-kirjaga.
Vanade maamajade pärandehitusalase nõustamise kohta saab infot veebilehelt https://maamaja.eu.
Erinevaid renoveerimisalaseid juhendmaterjale ja spetsialistide loenguid ning kirjutisi leiab meie kodulehelt: www.maaarhitektuur.ee.
Lisainfo:
Elo Lutsepp
elo.lutsepp@evm.ee
53 444 769


    JahEi


    FacebookKoduleht maaarhitektuur.eeOtsepostitus meililemaamaja.euSoovitusMuu